ברוכים הבאים

חברת דרור חרות פיתוח בע"מ הוקמה בשנת 1994 על ידי דני ויעל בקי מירושלים  ומשנת 2002 מתמחה בפיתוח ייצור

ושיווק של עזרים לילדים עם צרכים מיוחדים.

ביקשתי לתת מתנה לנכדי הקטן- עצמאות.  עד לאותו היום היה משחק רק במה שהגישו לו. בכל פעולה שעשה היה זקוק לעזרתם של אחרים.

כמו סבא ג'פטו, שגילף בעץ ויצר את פינוקיו, יצרתי אני עגילון. וכשלמד נכדי להניע את הגלגלים, נפתח בפניו העולם. לפתע יכול היה להגיע בכוחות עצמו לכל מקום שבחר, לפתוח מגירות, להוריד ספרים מהמדף ולשחק עם ילדים אחרים, לראשונה בגובה העיניים. כשבניתי לנכדי עוד ועוד עזרים, הבנתי עד כמה אני יכול לשפר את איכות חייו. החלטתי לעשות זאת גם עבור ילדים אחרים.
דני בקי ("סבא דני" )

אנו מאמינים שלכל ילד עם צרכים מיוחדים יש "צרכים מיוחדים", על כן אנו משקיעים הרבה מאוד מחשבה ותכנון גם בבניית המתקנים וגם בהתאמה האישית שלהם. יש לנו מגוון רב של עזרים לניידות, הושבה, העמדה ועוד. אנו מייצרים כל מתקן בהרבה מאוד וריאציות על מנת להתאים את המוצר לילד. התהליך נעשה בשיתוף מקצועי של פיזיוטרפיסטיות ומרפאות בעיסוק, תוך שימת דגש על הנוחיות בשימוש ובהפעלה.

אנו מודעים לקשיים הכספיים הכרוכים בגידול ילד עם צרכים מיוחדים ולכן שמנו דגש על החיסכון בכסף. אנו מייצרים מתקנים שיכולים לגדול ביחד עם הילד ולשמש אותו לתקופת זמן ארוכה. מכיוון שהמתקנים מודולריים, ניתן להרכיב או להסיר מהם תמיכות בהתאם לצרכים המשתנים של הילדים. המתקנים קלים לניקוי וניתן להזמינם עם ריפודים הניתנים לרחיצה או ללא ריפוד.

את המתקנים רכשו בתי חולים ביניהם: אלי"ן, אסף הרופא, שניידר, שיבא, ברזילי, זיו, מרכזים להתפתחות הילד של קופות החולים ומשרד הבריאות, עשרות גנים ובתי ספר שיקומיים ביניהם בית איזי שפירא, גן ובית ספר משי, אלווין, צ'יימס ישראל, מוסדות פתחיה, הלב הקדוש, מוסדות על"ה, יד שרה, עזר מציון ואחרים. וכן הרבה משפחות לשימוש ביתי.

לאחר שנחשפנו לקשיים של ילדים עם צרכים מיוחדים,  הקמנו עמותה המטפלת באמצעות רכיבה על סוסים וטיפול בעזרת בעלי חיים בילדים ובני נוער המתמודדים עם קשיים גופניים, התנהגותיים או רגשיים. חלק ניכר מילדים אלו מתמודדים עם קושי נוסף: הקושי הכלכלי. מחיר הטיפולים מהווה עבורם מחסום בלתי עביר. החווה שלנו היא היחידה באזור ירושלים (ואולי אף בארץ), ששמה לה למטרה לקבל לטיפול ילדים אלו מתוך אמונה שהם זכאים לא פחות מאחרים להשתקם גם אם אין באפשרות משפחותיהם או המוסדות מהם הם מגיעים לממן את עלות הטיפול בהם.