רוב המתקנים מיוצרים במספר מידות וניתן להזמינם גם בהתאמה אישית למידות וצרכי הילד

 

           

 

קט-נוע - לניידות ומשחקים

הקט-נוע הינו שילוב של עגלה וכסא תומך. ילד יכול להסיע את עצמו על ידי הזזת הגלגלים וגם להרים בידיו חפצים הנמצאים על הרצפה. בגלל מימדיו הקטנים קל לתמרן אותו למקומות צרים, להגיע למדפים נמוכים וארונות וזה מעודד את הניידות ויצר החקרנות. את הקט-נוע ניתן בקלות לקחת לכל מקום ובכך לאפשר לילדים להשתלב בפעילות חברתית גם מחוץ לבית ובמשחקי רצפה.

מרכיבים הניתנים לכיוון: זווית משענת הגב ומרחקה מהגלגלים, אורך הקט- נוע ומרחק גובל תמיכת כפות רגלים.

תוספות בהזמנה: ידית לדחיפה על ידי מבוגרים,תומכי מתנים וריפוד.

 33

kat2 
           
   

 

סקוטר - לעלייה קלה יותר

עגלה לתנועה בשכיבה על הבטן המיועדת למי שמתקשה לעלות על סקוטר רגיל בכוחות עצמו. בגלל שיש זוג גלגלים במרכז המשטח במקום בקצה, הילד יכול להטות את העגלה בשיפוע כלפי הרצפה ובתנועה משולבת של זחילה וגרירת העגלה מתחת לגופו לעלות עליה. העגלה מתיישרת מאליה. שקעים בשולי הסקוטר וזוג בליטות בקצה מקילים על העליה.

 1623

 

skit

           

 

מתרגל הליכה - לניידות עצמית

מתרגל ההליכה כולל הרבה תמיכות ורצועות הניתנות לכיוון או להסרה בהתאם לצרכים המשתנים של הילד. שימוש במושב מתכוונן דמוי מושב אפנים (במקום רצועות המפשעה המקובלות), מקל על הכנסת ובעיקר הוצאת ילדים בעלי סדים מהמתרגל. לוח מפריד כפות רגליים מאפשר שימוש פשוט לילדים המצליבים את רגליהם ללא צורך בקשירות.

מרכיבים הניתנים לכיוון: מרחק וגובה תומכי מתניים, מרחק וגובה תומך מפשעה, פירוק לוח מפריד רגליים, מרחק גובה וכיוון תומכי אמות וידיות אחיזה לידיים, אפשרות קיבוע הגלגלים לכיוון אחד.

תוספות בהזמנה: רצועות מפשעה.

 

 
           
rac rac3

 

מתקן לסיר - יותר פרטיות ועצמאות

הילד יושב על הסיר בתוך מתקן תומך ללא חשש שייפול. את המתקן ניתן להגביה בהתאם למידות הילד ולייצבו מלפנים על ידי מוט סוגר.

 

 

4sir2

           

 

מתקן לשרותים - לשבת בביטחון ופרטיות

מתקן דמוי מסגרת התומך את הילד היושב על האסלה מארבעה צדדים. המתקן מחובר בברגים אל הקיר וכאשר אינו בשימוש ניתן בתנועה אחת לקפלו ולהצמידו אל הקיר ולאפשר לאחרים שימוש ללא הפרעה בשירותים. הפתיחה שלו נעשית בקלות ביד אחת.

מרכיבים הניתנים לכיוון: גודל המסגרת ומרחקה מהקיר.

 

 

shir