רוב המתקנים מיוצרים במספר מידות וניתן להזמינם גם בהתאמה אישית למידות וצרכי הילד

 

           

 

עגילון - לניידות ועצמאות

העגילון הינו עמידון עם גלגלים גדולים, המאפשר גם לילדים שאינם יכולים לשבת או לעמוד להיות ניידים ולהסיע את עצמם לכל מקום בבית, בגן או בקניון ולהפוך להרבה יותר פעילים ועצמאיים.

השולחן משמש להנחת חפצים בזמן התנועה, לאכילה ועוזר לפעילויות שנעשות טוב יותר בעמידה כמו מוטוריקה עדינה או משחק.

תוספות בהזמנה: תוספת להגבהת לוח החזה ורצועות המתחברות להגבהה.

מרכיבים הניתנים לכיוון: התאמת משטח עמידה לגובה הילד, גובה ומרחק תומכי ברכיים וכפות רגליים, מרחק תומכי אגן, רצועות תמיכה לישבן וגב.

 KOP2

 

agg

           

 

קופסילון - לניידות וחופש

הקופסילון דומה לעגילון, הוא מאפשר לילד לעמוד ולהניע את עצמו לכל מקום בבית או בחוץ (על משטחים מפולסים). אך בשונה מהעגילון, הילד עומד בחלל בין ארבע דפנות התומכות בו ואינו קשור ברצועות. אם הוא מסתובב כשהגב שלו מופנה לשולחן הקופסילון ופניו לאחור, הוא יכול להגיע ביתר קלות לכיור, למדפים, ללוח שעל הקיר או לילדים איתם הוא משחק בתחושה שהוא יותר חופשי.

מרכיבים הניתנים לכיוון: התאמת משטח העמידה לגובה הילד ומרחק תומכי האגן (אם הם נחוצים).

 

KOP
           

 

עמידון פסיבי

עמידון פסיבי הנותן תמיכה לגוף לכל אורכו בעזרת לוח קשיח מרופד, הניתן להטיה קדימה עד לזוית של 45 מעלות. העמידון כולל שולחן, ריפודים (ניתנים להסרה לרחיצה), רצועות קשירה לגוף ולכפות הרגלים.

מרכיבים הניתנים לכיוון: גובה מדרך רגלים וזווית ההטיה שלו, מרחק תומכי גוף עליון ותחתון, זוית הטייה של העמידון, איזון השולחן, גובה מיקום רצועות גב וישבן והסרת חלק מלוח החזה עבור ילדים קטנים.

 

pas 
 amipa2        amipa  

 pas3

עמידון אקטיבי - בעל שימושים נוספים

עמידון אקטיבי נוח לשימוש הנותן לפלג הגוף התחתון תמיכה ויציבות רבה בגלל תומכי הברכים העמוקים ורצועות הגוף החצי קשיחות. העמידון כולל שולחן הניתן לקיפול או הסרה בקלות (ואז אפשר להצמיד את העמידון ללוח קיר או לשולחן אחר והילד יכול להגיע אליהם). העמידון נע על גלגלים.

מרכיבים הניתנים לכיוון: גובלי עקבים, גובלי כפות רגלים, גובה מרחק ועומק תומכי ברכים, גובה שולחן ומרחקו מהילד ומיקום רצועות.

תוספות בהזמנה: תומך ראש למניעת זריקת ראש לאחור, תומך גב ורצועה נוספת לתמיכת חזה.

 

           
amia ami
           

 

עמידון אחורי - למגוון גילים רחב

העמידון האחורי מאפשר להשכיב את הילד על גבו על העמידון, לחזק אותו ללוח הגב עם רצועות תומכות לחזה, ירכיים, וכפות רגלים ולהטות אותו קדימה בזויות שונות עד למצב ניצב. את השולחן ניתן תמיד לאזן.

הריפוד ניתן להסרה לרחיצה.

מרכיבים הניתנים לכיוון: אורך העמידון וזווית ההטיה שלו, גובה וזווית השולחן, מיקום וגובה של כל הרצועות ותופסי כפות הרגלים וכן גובה הפומל.

 

           
AC AC22